این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

کتاب 1 American English File

کتاب 1 American English File
چکیده این محصول : انتشار : 1397/04/22 1 نظر

کتابهای American English File اثر Christina Latham-Koenig و Clive Oxenden و Paul Seligson ، از کتابهای آموزش زبان انگلیسی محبوب از انتشارات آکسفورد میباشند که در 6 جلد ، 1سطح استارتر و 5سطح اصلی نوشته شده اند.

کتابهای American English File

اثر Christina Latham-Koenig و Clive Oxenden و Paul Seligson ، از کتابهای محبوب آموزش زبان انگلیسی از انتشارات آکسفورد میباشند که در 6 جلد به صورت 1سطح استارتر و 5سطح اصلی نوشته شده اند.

از نقاط قوت این کتاب میتوان به برنامۀ ریزی مدون آن اشاره کرد که از ابتدای کتاب به بهرین نحو زبان آموزان را با تلفظ صحیح حروف ، لغات و جملات انگلیسی آموزش میدهد.

هر کتاب از مجموعۀ American English File شامل 10 فصل و هر فصل شامل 2مبحث است که در مجموع 20 مبحث در هر کتاب برای زبان آموزان وجود دارد که در پایان دورۀ 6کتاب تمامی مباحث موجود و ممکن پوشش داده میشود.

علاوه بر آن ، در پایان هر کتاب مباحث گرامری بطور کامل بیان شده و همچنین سرفصل هایی برای بحث نوشتاری(Writing) معرفی شده است.

علاوه بر کتاب درسی ، کتاب کار (WorkBook) این کتاب برای تمرین بیشتر به همراه CD بخشهای شنیداری (Listening) و CD نرم افزار تمرین ، شرایط آماده سازی هرچه بهتر زبان آموزان برای آزمون های آیلتس و تافل فراهم میکند.

نکته : با خرید دانلودی و فیزیکی این محصول

1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی و فیزیکی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی و فیزیکی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از خرید به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh
Heidaryl
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۰۰
پاسخGood

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط