این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

کتاب آموزش زبان فرانسه ، alter ego A1

کتاب آموزش زبان فرانسه ، alter ego A1
چکیده این محصول : انتشار : 1397/04/29 0 نظر
کتاب های Alter Ego دوره آموزش زبان فرانسه در پنج سطح مختلف از A1 تا C2 می باشد . این متد در Alliance Francoise پاریس تدریس می شود که بیش از 150 سال تجربه در آموزش زبان فرانسه دارد.

کتاب آموزش زبان فرانسه ، alter ego A1

کتاب های Alter Ego دوره آموزش زبان فرانسه در پنج سطح مختلف از A1 تا C2 می باشد . این متد در Alliance Francoise پاریس تدریس می شود که بیش از 150 سال تجربه در آموزش زبان فرانسه دارد. این روش مخصوص افراد بزرگسال است و نتیجه تلاش و تجربه ی 5 استاد زبان فرانسه این دانشگاه می‌باشد. این متد با در نظر گرفتن استاندارد آموزشی اروپا CECR روش تدریس را طوری تدوین نموده که در آن، زبان فرانسه با بکارگیری 3 مهارت یادگیری، آموزش و تجربه آموخته می‌شود. برای یادگیری زبان فرانسه، در این روش با تمرینات بکار گرفته شده و همچنین موضوعات جالب و تشویق کننده‌ی درس، زبان آموز را با واقعیت‌ها آشنا می‌شود. در آموزش زبان فرانسه، نکات بکار گرفته شده واضح و روشن می‌باشند و مسیر هر درس همان مسیر درک، تمرین و بیان می‌باشد. کتاب ها شامل کتاب درس، کتاب تمرین و سی دی می باشد که زبان آموز را همراهی می کند. پس از اتمام هر دوره زبان آموز قادر به گذراندن امتحانات معمول جهانی (TEF , DELF , DALF , TCF) می‌باشد.

نکته : با خرید دانلودی و فیزیکی این محصول

1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی و فیزیکی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی و فیزیکی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از خرید به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

این محصول موجود نمی باشد

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh
<script type="text/javascript"> var LHCChatOptions = {}; LHCChatOptions.opt = {widget_height:340,widget_width:300,popup_height:520,popup_width:500,domain:'caspiantalk.com'}; (function() { var po = document.createElement('script'); po.type = 'text/javascript'; po.async = true; var referrer = (document.referrer) ? encodeURIComponent(document.referrer.substr(document.referrer.indexOf('://')+1)) : ''; var location = (document.location) ? encodeURIComponent(window.location.href.substring(window.location.protocol.length)) : ''; po.src = '//caspiantalk.com/lhc_web/index.php/per/chat/getstatus/(click)/internal/(position)/bottom_right/(ma)/br/(top)/350/(units)/pixels/(leaveamessage)/true/(department)/1?r='+referrer+'&l='+location; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); })(); </script>