این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

بهترین کلاس آموزش زبان گرجی در ایران

بهترین کلاس آموزش زبان گرجی در ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/05/17 1 نظر

کلاس های حضوری گرجی موسسه کاسپین تاک

موسسه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه رسمی آموزش زبان گرجی در ایران است که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری راه را برای علاقه‌مندان و زبان آموزان فراهم آورده است . برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ورود به صفحه تماس با کاسپین تاک

بهترین آموزشگاه زبان گرجی در تهران

موسسه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه رسمی آموزش زبان گرجی در ایران است که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری راه را برای علاقه‌مندان و زبان آموزان فراهم آورده است .
کلاس آموزش زبان گرجی موسسه کاسپین تاک برای تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی توسعه صنایع خود می‌باشد کاملا مناسب است و زبان آموزان پس از اتمام این دوره به حد کاملا مطلوبی از این زبان می‌رسند .
کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری این دوره برای کسانی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند‌ ، برای علاقه‌مندن سراسر کشور فراهم شده . این کلاس‌ها بطوری طراحی شده‌اند که زبان‌آموز خود را کاملا در کلاس زبان گرجی حس کند . 

 

بیشتر بخوانید
آموزش زبان گرجی

کتاب آموزش زبان گرجی

باتوجه به نبود منبعی مشخص برای یادگیری این زبان ، موسسه کاسپین تاک برای اولین بار در ایران کتاب آموزش زبان گرجی را در 2جلد با نویسندگی سرکار خانم شادی ولی‌زاده به چاپ رسانده و در اختیار زبان آموزان قرار داده است و تمامی موانع را از سر راه زبان آموزان برداشته است .

محتوای این کتاب ها به گونه ای طراحی شده اند که زبان آموزان پس از مطالعه این 2 جلد در طول دوره آموزش ، به این زبان کاملا مسلط می شوند .

برای تهیه کتاب آموزش زبان گرجی بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

 

کلاس‌ آموزش زبان گرجی برای مهاجرت به گرجستان

طی سال‌های گذشته که موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک به عنوان اولین موسسه آموزش زبان گرجی در ایران به کار و فعالیت جدی خود پرداخته است ، مطمئنا با بهترین روش‌ها و متدهای آموزش آشنا می‌باشد و بهترین راهنما برای مهاجرت به حساب می‌آید.

بهره بردن از اساتید گرج گرجستان ( استاد نیتیو کشور گرجستان ) ، همکاری با سفارت ، همکاری با شرکت‌های تور و اعزام و مهاجرت ، نشر اولین کتاب آموزش زبان گرجی در ایران و سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزش زبان گرجی ، همه و همه به انتخاب درست علاقه‌مندان کمک می‌کند.

 

کلاس آموزش زبان گرجی کاسپین تاک برای تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار و تحصیل دارند کاملا مناسب است.

دوره‌های آموزش زبان گرجی کاسپین تاک برای مصاحبه دانشگاهی کاملا مناسب است و افراد زیادی تا به حال به گرجستان مهاجرت کردند.

همچنین برای کسانی که قصد توسعه‌ی کار و صنعت خود را دارند کاسپین تاک بهترین راهنمای آن‌ها خواهد بود.

نظرات

captcha Refresh
زهرا یعقوبی
۱۳۹۷/۱۱/۱۶۰۰
پاسخباسلام
پسرم 9 سال دارد و پایه ی دوم دبستان می باشد.و خواندن ونوشتن و گفتاری زبان گرجی را فرا گرفته است.
و علاقمند هستم،ایشان در کلاس گرجی ثبت نام و ادامه دهد.
سماره ی تماس وآدرس موسسه را بفرمایید.
یا در صورت ممکن با من تماط بگیرید.
باتشکر

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 19

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط