این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

کتاب آموزش زبان گرجی A1 - به همراه CD

کتاب آموزش زبان گرجی A1 - به همراه CD
چکیده این محصول : انتشار : 1397/05/15 0 نظر

کتاب آموزش زبان گرجی A1

این کتاب دومین کتابی است که در دوره‌های آموزش زبان گرجی به شما زبان آموزان و علاقه‌مندان عزیز تدریس می‌شود.

برای مشاهده و خرید کتاب اول کلیک کنید.

کتاب آموزش زبان گرجی A1

با توجه به تقاضای بسیار زیاد ایرانیان برای یادگیری زبان گرجی و همینطور با توجه به آنکه زبان گرجی دارای هیچ منبعی برای آموزش نبود و موسسه‌ی آموزش زبان‌های خارجه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه برای آموزش این زبان است ، برای کمک به آموزش و یادگیری هرچه بهتر زبان آموزان برآن شدیم تا با چاپ کتاب آموزش مقدماتی زبان گرجی (جلد1 مجموعه آموزش زبان گرجی) و همچنین ارائه کتاب آموزش زبان گرجی چاپ شده توسط وزارت علوم گرجستان(جلد2 مجموعه آموزش زبان گرجی) ، راه را برای شما عزیزان هموار کنیم.

این کتاب (جلد دوم مجموعه آموزش زبان گرجی) توسط وزارت علوم گرجستان چاپ شده است. همچنین این کتاب در دانشگاه‌های گرجستان نیز تدریس می‌شود که به عنوان دومین کتاب آموزش زبان گرجی پس از کتاب اول به شما آموزش داده می‌شود .

این کتاب دارای کتاب کار (WorkBook) نیز می‌باشد که توسط موسسه در انتهای کتاب اصلی قرار گرفته است.

توجه
این کتاب در حال حاضر به صورت سیاه و سفید چاپ می‌شود و به همراه CD لیسنینگ اختصاصی کاسپین تاک ارائه می‌گردد.

نکته : با خرید دانلودی و فیزیکی این محصول

1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی و فیزیکی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی و فیزیکی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از خرید به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh