این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

برگزاری کلاس‌های آنلاین آموزش زبان‌های خارجی

برگزاری کلاس‌های آنلاین آموزش زبان‌های خارجی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/12/22 0 نظر
در دنیای مدرن امروزی، زندگی انسان‌ها به سمت تکنولوژی پیش می‌رود و روز به روز نفوذ تکنولوژی در زندگی، رفتار و منش ما بیشتر نمود پیدا می‌کند. آموزش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پیشرفت تکنولوژی در حال تغییر شکل آموزش می‌باشد.
      در دنیای مدرن امروزی، زندگی انسان‌ها به سمت تکنولوژی پیش می‌رود و روز به روز نفوذ تکنولوژی در زندگی، رفتار و منش ما بیشتر نمود پیدا می‌کند. امروزه همه‌ی ما با اینترنت درگیر هستیم. از پرداخت قبوض گرفته تا خرید بلیط قطار و هواپیما! آموزش نیز از این قاعده مستثنی نبوده و پیشرفت تکنولوژی در حال تغییر شکل آموزش می‌باشد. به شکلی که آموزش‌های سنتی و حضوری به تدریج در جای خود را به آموزش‌های آنلاین و کلاس‌های آنلاین می‌دهند. آموزش و یادگیری در وب، تحت عنوان "آموزش الکترونیک" و "آموزش مجازی" شناخته می‌شود. همچنین سامانه‌ی آموزش مجازی نیز Learning Management System و به اختصار LMS نامیده می‌شود که با کمک آن‌‌ها می‌توان تمامی فرایند آموزش و یادگیری را به صورت آنلاین انجام داد.
مزایای آموزش‌های آنلاین :

 

  • کاهش هزینه‌ها :
در سیستم‌های آموزشی، توجه به هزینه‌های مورد نیاز برای آموزش و یادگیری مورد توجه هر دو طرف بوده است. هم آموزش‌دهنده و هم یادگیرنده! از آنجایی که آموزش‌های آنلاین دیگر نیاز به هزینه‌های جانبی مانند رفت و آمد را حذف کرده و نیاز به حضور فیزیکی مدرس و دانشجو را ندارد. دیگر مزایای جانبی نیز می‌توان به عدم حمل و نقل در فضای آلوده‌ی شهر و ماندن ترافیک اشاره کرد.

 

  • یادگیری در هرمکان و هر زمان :

این مورد به نوعی مزیت اصلی آموزش‌های آنلاین شناخته می‌شود. با آموزش آنلاین شما محدودیت زمانیو مکانی را حذف کره‌اید. دیگر مجبور به سر ساعت رساندن خود به کلاس را ندارید. به دلیل فعالیت‌های دیگر کلاس و استاد موردعلاقه‌ی خود را به دلیل تداخل زمانی از دست نخواهید داد. حتی به دلیل نبود امکانات در شهر خود مجبور به ترک علایق خود نمی‌شوید. به عبارتی شما در هر زمان و هر مکان قادر به یادگیری خواهید بود. 

 

  • یادگیری بهینه :

در آموزش آنلاین در صورت عدم یادگیری و یا فراموشی یک موضوع، این امکان برای شما فراهم است تا با مطالعه و دیدن فیلم‌های همان بخش، به خوبی بر موضوع مسلط شوید. بدون توجه به حضور سایرین و گرفتن وقت کلاس در کلاس‌های سنتی و حضوری!!

 

  • مناسب برای افراد شاغل و پرمشغله:

همانطور که پیشتر گفته شد به دلیل عدم نیاز به هماهنگی زمانی و حضور فیزیکی در کلاس، این سبک از آموزش کاملا مناسب فراد شاغل و پر مشغله می‌باشد.

 

      همانطور که می‌بینید می‌توان ساعت‌‌ها در مورد مزایای آموزش الکترونیک صحبت کرد. و اما در خصوص آموزش آنلاین و کلاس‌های آنلاین آموزش زبان‌های خارجی...

       موسسه آموزش زبان‌های خارجی کاسپین‌تاک این افتخار را دارد که به عنوان یکی از نخستین موسسه‌های آموزش آنلاین زبان‌‌های خارجی در خدمت علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های خارجی باشد. ما با راه‌اندازی سیستم کلاس‌های آنلاین همزمان و آموزش‌های آنلاین به صورت فیلم، تمامی محدودیت‌های آموزشی را از سر راه شما برداشته‌ایم. در هر شهری که هستید، در هر زمانی و در هرمکانی، زبان مورد علاقه‌ی خود را یاد بگیرید. دیگر به دلیل محدودیت‌های شهری مجبور به ترک علایق خود نیستید و می‌توانید هر لحظه به سراغ آرزو‌های خود بروید.

      برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه‌ی برگزاری کلاس‌های آنلاین همزمان با ما تماس بگیرید.

 

نظرات

captcha Refresh