این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

کتاب آموزش زبان گرجی مقدماتی

کتاب آموزش زبان گرجی مقدماتی
چکیده این محصول : انتشار : 1397/05/04 2 نظر

کتاب آموزش زبان گرجی مقدماتی

این کتاب اولین کتابی است که در دوره‌های آموزش زبان گرجی به شما زبان آموزان و علاقه‌مندان عزیز تدریس می‌شود. همچنین شما می‌توانید این کتاب را به صورت خودآموز استفاده کنید.

برای مشاهده و خرید کتاب دوم کلیک کنید.

 

کتاب آموزش زبان گرجی مقدماتی

اولین کتاب آموزش زبان گرجی ، بطور اختصاصی از موسسه کاسپین‌ تاک.

با توجه به تقاضای بسیار زیاد ایرانیان برای یادگیری زبان گرجی و همینطور با توجه به آنکه زبان گرجی دارای هیچ منبعی برای آموزش نبود و موسسه‌ی آموزش زبان‌های خارجه کاسپین تاک اولین و تنها موسسه برای آموزش این زبان است ، برای کمک به آموزش و یادگیری هرچه بهتر زبان آموزان برآن شدیم تا با چاپ کتاب آموزش مقدماتی زبان گرجی (جلد1 مجموعه آموزش زبان گرجی) و همچنین ارائه کتاب آموزش زبان گرجی چاپ شده توسط وزارت علوم گرجستان(جلد2 مجموعه آموزش زبان گرجی) ، راه را برای شما عزیزان هموار کنیم.

این کتاب (جلد اول مجموعه آموزش زبان گرجی) توسط موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک چاپ شده است. همچنین  عنوان دومین کتاب آموزش مقدماتی زبان گرجی قبل از کتاب دوم به شما آموزش داده می‌شود.

 

این کتاب با نویسندگی موسس و مدیر موسسه ، سرکار خانم شادی ولی‌زاده ، منبعی کاملا مناسب و همچنین تنها منبع یادگیری زبان گرجی است.

در این کتاب (جلد 1) شما با حروف الفبای زبان گرجی ، نحوه‌ی نوشتن ، صدای حروف و بسیاری از لغات مورد نیاز آشنا می‌شوید.

همانطور که می‌دانید درباره‌ی حروف الفبای زبان گرجی محل نوشتن حرف هم بسیار هائز اهمیت است و در این کتاب به این امر توجه زیادی شده . به طوریکه پس از پایان این کتاب زبان آموزان کاملا با نحوه‌ی نوشتن و آواهای حروف آشنا می‌شوند و در کتاب بعدی (جلد 2) به سطح کاملا مطلوبی از زبان گرجی می‌رسند.

نمونه صفحات این کتاب را در زیر مشاهده می‌کنید :


کتاب آموزش زبان گرجی


 

کتاب آموزش زبان گرجی

نکته : با خرید دانلودی و فیزیکی این محصول

1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی و فیزیکی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی و فیزیکی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از خرید به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

captcha Refresh
سید محسن انوری
۱۳۹۹/۰۵/۱۴۰۰
پاسخسایتتون خوب و آموزنده است
leyla karadeniz
۱۳۹۸/۱۲/۰۲۰۰
پاسخخیلی خوبه

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 32

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط