این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

آموزش زبان گرجی برای اولین باردر ایران

آموزش زبان گرجی برای اولین باردر ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/05/12 0 نظر

موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک ، اولین و تنها موسسه آموزش زبان گرجی در ایران .

به دلیل نبود مرجعی مشخص برای یادگیری زبان گرجی ، موسسه کاسپین تاک با افتخار پک‌ آموزشی این زبان را برای اولین بار در ایران ، در 2جلد به چاپ رسانده و در اختیار زبان‌اموزان قرار داده و تمامی موانع بر سر راه یادگیری ربان گرجی را برداشته .

آموزش زبان گرجی برای اولین بار در ایران

موسسه زبان‌های خارجی کاسپین تاک به عنوان اولین و تنها موسسه آموزش زبان گرجی در ایران ، مسئولیت سنگینی برای فراهم آوردن امکانات و ارائه‌ی خدمات به علاقه‌مندان و زبان‌اموزان برعهده دارد .

دوره‌های آموزش زبان گرجی به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می‌شود.

کاسپین تاک این امکان را برای تمامی زبان‌آموزان فراهم کرده تا پس از گذراندن این دوره ، بتوانند به راحتی امور روزانه‌ی خود را در این کشور انجام دهند .

تمامی افرادی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی گسترش بازارهای تجاری را دارند نیز با گذراندن این دوره به خوبی برای اهداف خود آماده می‌شوند .

 

دوره‌های آموزش آنلاین و غیرحضوری کاسپین تاک امکان یادگیری این زبان را برای تمامی علاقه‌مندان که امکان رفت و آمد به تهران و کلاس‌های حضوری را ندارند فراهم آورده .

 
 
بیشتر بخوانید
 

هم اکنون دولت گرجستان در حال گسترش زبان خود یعنی زبان کارتولی به عنوان زبان واحد و مستقل از زبان روسی می‌باشد . به همین دلیل یادگیری این زبان برای ارتباط بیشتر با مردم این کشور ، دستیابی به موقعیت‌های شغلی بهتر و... ضروری است .

 

به دلیل نبود مرجعی مشخص و کامل برای یادگیری زبان گرجی ، موسسه کاسپین تاک با افتخار پک‌ آموزشی این زبان را برای اولین بار در ایران ، در 2جلد به چاپ رسانده و در اختیار زبان‌اموزان و علاقه‌مندان قرار داده و تمامی موانع بر سر راه یادگیری ربان گرجی را برداشته است .

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 33

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط