این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد شادی ولیزاده کاملا محفوظ می باشد

آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/14 0 نظر

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

برگزاری دوره‌های A1 و A2 و B1 و B2

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

ورود به صفحه تماس با کاسپین تاک

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در شرق تهران

موسسه کاسپین تاک که با برگزاری دوره‌های حضوری و غیرحضوری برای علاقه‌مندان و زبان آموزان ، با برگزاری دوره‌های زبان فرانسه با جدیدترین متد آموزش و کمک بهترین اساتید فرانسوی می‌تواند تمامی کسانی که قصد مهاجرت ، کار ، تحصیل و حتی توسعه صنایع خود می‌باشند را برای هدف آنها آماده کند .

و زبان آموزان پس از اتمام کلاس زبان فرانسه کاملا به این زبان مسلط می‌شوند .

 

چرا زبان فرانسه را یاد بگیریم؟

یکی از دلایلی که افراد انگلیسی زبان ، زبان فرانسه را یاد میگیرند آن است که زبان انگلیسی را بهتر بفهمند! شاید از نظر شما عجیب بیاید. با آنکه زبان انگلیسی از زبان آلمانی آمده و به عبارتی ژرمنی تبار است و زبان فرانسه رومی تبار ، اما بیشترین لغات خارجی از زبان فرانسه وارد زبان انگلیسی شده است. در واقع اگر دایره‌ی لغات انگلیسی شما بیش از حد معمول نباشد، یادگیری زبان فرانسه میتواند دایره واژگان انگلیسی شما را نیز بشدت افزایش دهد و همزمان هر دو زبان را باهم تقویت می‌کنید.

یادگیری را آغاز کنید
آموزش الفبای زبان فرانسه

بنا به برخی آمارهای داده شده زبان فرانسه زبان دوم رایج در دنیا بعد از انگلیسی می‌باشد. زبان فرانسه حدودا 70 تا 80 میلیون نفر گویشگر بومی بین 15 زبان پرمتکلم بومی دنیا می‌باشد. همچنین حدود 190 تا 210 میلیون نفر با زبان فرانسه به عنوان زبان دوم خود سخن می‌گویند. زبان فرانسه دومین زبان پرکاربرد اینترنت ، دومین زبان مهم و پرنفوذ دنیا می‌باشد.

در نتیجه یادگیری زبان فرانسه ، زبان عشق که بیشترین تعداد جایزه نوبل ادبیات را به خود اختصاص داده کمی ضروری به نظر می‌رسد. با توجه به رشد این زبان در دنیا ، یادگیری زبان فرانسه ، در صورت سفر به بسیاری از کشورهای خارجی می‌تواند کمک کننده‌ی شما باشد.

موسسه زبان‌های خارجی کاسپین‌تاک با بهره‌گیری از اساتید با تجربه زبان فرانسه می‌تواند به خوبی شما را برای مهاجرت ، کار و تحصیل در کشورهای فرانسه زبان به خصوص خود کشور فرانسه آماده کند. همچنین پس از اتمام دوره‌ها شما می‌توانید برای آزمون‌های TCF ، TCF-DAP ، TEF ، DELF و DALF آماده شوید.

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه‌ی زیر مراجعه نمایید:

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط